Nasz team

Ambitni, zdolni, młodzi i kreatywni... Tych kilka określeń to stanowczo za mało, aby opisać kadrę pracowników 3DFOTO. Nasz zespół stanowi grono wykształconych i pełnych pasji osób. Rozpoczynając współpracę, postawiliśmy sobie wspólny cel- stworzyć firmę nowoczesną i przyjazną klientowi oraz upowszechnić nowatorską technologię wykonywania zdjęć 3D i 360 stopni. Osiągnęliśmy go dzięki temu, że zawsze „graliśmy w tej samej drużynie” i doskonale się rozumieliśmy.


Nasz team to trójka profesjonalistów. Dziś dzięki zdobytej wiedzy teoretycznej i doświadczeniu możemy określić się mianem specjalistów w dziedzinie fotografii obrotowej. Manager ds. zarządzania marką i marketingiem zadba o stronę marketingową, wykorzystując swoje doświadczenie zdobyte podczas współpracy z licznymi znanymi markami. Fotograf pełen pasji w realizacji Twojego zamówienia posłuży się siłą swojej wyobraźni i artystycznym zacięciem.
Profesjonalną i szybką obsługę klienta zapewni natomiast Account Manager, który potrzeby konsumenta poznał przy realizacji licznych projektów dotyczących sprzedaży internetowej.

Z 3DFOTO Twój klient podziwiać będzie sfotografowane produkty w trzech wymiarach.
Dostrzeże ich kształt i zwróci uwagę na detale. Prawie poczuje ich strukturę i materiał. Tak bliski kontakt sprawi, że nie będzie mógł się bez nich obyć.
Z 3DFOTO wirtualny świat złudzeń zamienisz w rzeczywistość.
Choć siła wyobraźni jest wielka, nie zastąpi realnego kontaktu konsumenta z produktem. Z fotografią obrotową jest to jednak możliwe.
Z 3DFOTO odkryjesz nowoczesny świat fotografii trójwymiarowej!

  • Dodaj link do:
  • facebook.com
Przewiń

Kontakt

3D FOTO 360 Studio Fotografii Trójwymiarowej

05-300 Mińsk Mazowiecki, ul. Powstańców Warszawy 10,

Przemysław Nowicki - tel: 535 777 316

Image verification