Kilka słów o nas

3DFOTO360 świadczy usługi z zakresu fotografii produktów i tworzenia prezentacji w technice 360 stopni i 3D. Swoją ofertę kierujemy do właścicieli sklepów i stron internetowych, którzy pragną zainteresować klientów swoimi produktami w niekonwencjonalny sposób. Wykonywane przez nas fotografie i animacje obrotowe pozwalają potencjalnemu nabywcy na wnikliwe zapoznanie się z wyrobem i rzeczywistą ocenę jego jakości. 

 

A zaczęło się tak...

3DFOTO360 powstało z potrzeb praktycznych. Prowadzony przez długi czas sklep internetowy nauczył nas poruszania się po wirtualnym świecie z perspektywy osoby pracującej w branży handlowej. Zdobyte doświadczenie pomogło nam dostrzec, jak ważne są w sprzedaży internetowej nowoczesne rozwiązania technologiczne. Od razu doceniliśmy możliwości, jakie niesie fotografia 360 oraz 3D i zrozumieliśmy, że stanowi ona krok milowy w prezentacji produktów oferowanych w sprzedaży online.

3DFOTO360 przedstawia więc Twój punkt widzenia- sprzedawcy, który pragnie podnieść prestiż swoich produktów i zwrócić na nie uwagę odbiorców w nieszablonowy sposób.

 

Kilka słów o tym, dlaczego warto zainwestować w prezentację produktów w technice 360 3D...

 

Okazuje się jednak, że fotografia obrotowa wciąż nie jest przez sprzedawców wystarczająco doceniana. Zatem wykorzystaj ten czas i uprzedź innych, już teraz wykorzystując fotografie 3D i 360 stopni do prezentacji swoich produktów na stronach internetowych i w sklepach online. Postaramy się odpowiedzieć, dlaczego warto skorzystać z oferowanych przez 3DFOTO360 usług.

 

Dlatego, że fotografia 3D i 360 stopni...

 

...UŁATWIA

wizualizację produktu. Dzięki technice fotografii obrotowej Twój klient obejrzy interesujący go towar z każdej możliwej strony (perspektywy). Realizm zdjęć zapewnia komfort zapoznania się z produktem przez nabywcę. A to z pewnością zaowocuje lepszą jego oceną.

 

...UMOŻLIWA

patrzenie na produkt w sposób zupełnie odmienny. Fotografia i animacja obrotowa stanowi alternatywę dla tradycyjnych zdjęć produktów wykorzystywanych na stronach internetowych i w sklepach online. Taka niebanalna prezentacja twoich towarów podniesie prestiż produktu i wyzwoli w nabywcy chęć zdobycia go.

 

… OSZCZĘDZA

cenny czas klienta. Bez wychodzenia z domu konsument ma możliwość odnalezienia produktu, który rzeczywiście go interesuje.

 

… BUDZI

zaciekawienie i zainteresowanie. Technologia wykonywania zdjęć 360 stopni i 3D niewątpliwie fascynuje potencjalnych nabywców, gdyż wciąż jest rozwiązaniem nowatorskim. Prezentowany w ten sposób produkt z pewnością przykuje uwagę klientów.

 

POSIADA...

szerokie zastosowanie. Fotografia obrotowa i animacyjna pozwala na prezentację różnorodnych produktów z wielu branż. Właściwie technika nie ma ograniczeń, za jej pośrednictwem sfotografować można każdy możliwy produkt, a jedyną barierą są jego wymiary.

 

DOCIERA...

do szerokiego gremium odbiorców poprzez Internet. To nowoczesne rozwiązanie prezentacji produktu popularyzuje go i znacznie wpływa na wzrost sprzedaży. Badania wykazują, że sklepy internetowe prezentujące swoją ofertę w technice fotografii obrotowej wykazują większe zyski w sprzedaży.

 

WZBUDZA...

 

zaufanie klienta. Możliwość obejrzenia każdego detalu interesującego go produktu upewnia go, że sklep lub strona, z którego usług korzysta jest wiarygodna...

 

  • Dodaj link do:
  • facebook.com
Przewiń

Kontakt

3D FOTO 360 Studio Fotografii Trójwymiarowej

05-300 Mińsk Mazowiecki, ul. Powstańców Warszawy 10,

Przemysław Nowicki - tel: 535 777 316

Image verification